СУ Васил Левски
Средно училище в град Дулово, Дуловска Гимназия
Facebook

Училищен екип

 

Име 

длъжност контакт

Стелиян Тотев 

директор, учител по музика

 

089 876 8649

Миглена Костова

заместник директор по УД, учител по география и икономика   088 745 8491

Валентин Атанасов

заместник директор по УД, учител по география и икономика и ФВС  
Александра Лечева- Ангелова

заместник директор по УД, учител по английски език

0897 228044 
Шенер Вели

Ръководител на направление "Информационни и комуникационни технологии"

 
     

Кремена Атанасова

педагогически съветник  
Милена Тодорова

училищен психолог

 
Любаша Ганчева логопед  
Нурсема Ризова старши ресурсен учител  
Джейлян Феим старши ресурсен учител  

 

   

Дарина Манолова

старши учител начален етап  

Юмран Кямил

старши учител начален етап  

Добринка Йорданова

старши учител начален етап  

Семавер Тахсин

старши учител начален етап  

Виктория Стойчева-Ганева

учител начален етап  

Ментие Мусамедин

старши учител начален етап  

Веселка Андреева

старши учител начален етап  

Мариела Дачева

старши учител начален етап  

Жанета Кралева

старши учител начален етап  
Силвия Ангелова

старши учител начален етап

 

Йорданка Василева

старши учител начален етап

 

Ширин Хабил

старши учител начален етап  

Семра Ибрям

старши учител В ГЦОУД - начален етап  

Хюсеин Джелил

старши учител в ГЦОУД - начален етап  

Невена Атанасова

старши учител в ГЦОУД - начален етап

 

Янита Тотева

старши учител в ГЦОУД - начален етап

 

Сейфи Мехмед

старши учител в ГЦОУД - начален етап

 

Ангелина Николова

старши учител в ГЦОУД- начален етап

 

Стойчо Андреев

старши учител в ГЦОУД- начален етап

 

Красимира Вълчева

учител в ГЦОУД- начален етап

 

Димитричка Йорданова

старши учител в ГЦОУД - начален етап

 

Светлана Великова

учител в ГЦОУД - начален етап

 
 

 

 
Евгения Симеонова

учител по български език и литература

 
Таня Енчева

учител по български език и литература 

 
Валентина Великова

учител по български език и литература

 
Стилияна Черкезова

старши учител по български език и литература

 
Мирена Занева

старши учител по български език и литература

 
Искра Петрова

старши учител по български език и литература

 
Румяна Калева

старши учител по български език и литература

 
Нефизе Мюслюм

учител в ГЦОУД - прогимназиален етап

 
Пенка Димитрова

старши учител по английски език

 
Шакир Халид

старши учител по английски език

 
Сали Сали

старши учител по английски език

 
Семра Яшар

старши учител по английски език

 
Илдъзай Еминова

старши учител по немски език

 
Елица Атанасова

старши учител по немски език

 
Софка Стефанова

старши учител по руски език

 
 

 

 
Фидес Сали

учител по математика

 
Фергюл Рамис

старши учител по математика

 
Севим Мюмюн

старши учител по математика и информатика

 
Севгюл Мустафа

старши учител по математика и информатика

 
Алефтер Идриз

учител по информационни технологии

 
Ивелина Крумова

старши учител по математика и информатика

 
Гюлтен Рушид

старши учител по информатика и информационни технологии

 

Бирсен Хюсеин

старши учител по информационни технологии  
Даниела Вълчева

старши учител по математика и физика

 
Драгомир Йонков

старши учител по математика и физика

 
Зайде Исмаил 

старши учител в ГЦОУД - прогимназиален етап

 
Татяна Тодорова старши учител в ГЦОУД - прогимназиален етап  
     
Кадрие Шукри

старши учител по физика и астрономия

 
Айбенис Мехмедова

учител по човекът и природата и биология и здравно образование

 
Даниела Иванова

старши учител по биология и здравно образование

 
Нели Иванова

старши учител по биология и здравно образование

 
Виолета Стоянова

старши учител по химия и опазване на околната среда

 
Гюлсен Ибиш

учител по физика и астрономия

 
Тюркян Садула-Сюлейманова

учител по химия и опазване на околната среда

 
 

 

 
Семра Неждет

старши учител, учител по география и икономика 

 
Ангел Ангелов

старши учител по история и цивилизации 

 
Ангел Андонов

старши учител по история и цивилизации

 
Ивелин Илиев

старши учител по философия и гражданско образование

 
Ян Андреев

учител по история и цивилизации

 
Енгин Ергин

учител по география и икономика

 
     
Стоян Тотев

учител по музика

 
Емел Ружди

старши учител по технологии и предпиемачество

 
Мелин Махмуд

учител по изобразително изкуство

 
Илка Карова

старши учител по физическо възпитание и спорт

 
Неделчо Станчев

учител по физическо възпитание и спорт

 

Тодор Петров

учител по физическо възпитание и спорт

 
     
Радка Камберлийска

библиотекар

 
Цветалина Беронова

завеждащ административна служба

 

Денислава Маркова

Главен счетоводител  

Петя Йорданова

СЧР